ALL4MUSIC Prague

Jsme hudební agentura a na trhu působíme již od roku 2008. Našim hlavní posláním je pomáhat klientům a odváděť profesionální práci v oboru

Nabídka nejen hudby na akce

Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti hudební zábavy a marketingu. Naše portfolio roste, přibývá řada významných, ale hlavně spokojených klientů a náš tým těší, že může podporovat jejich projekty, budovat a rozvíjet jejich image. Nezáleží na tom, jak jste velcí, vážíme si každé práce a máme ji rádi. Profesionální práci jsme schopni dělat nejen v regionu, ale kdekoliv v republice a zahraničí. Stojíte-li o spolupráci s námi, rádi si s Vámi domluvíme schůzku a nabídneme řešení.

Djs a spolupracovníci

Náš tým se skládá z kolektivu profesionálů, kteří se pohybují v oblasti hudební branže a marketingu. Svým klientům stavíme projekty na promyšlených konceptech, hodně se ptáme a ještě více nabízíme. Naše kreativní nahrávací a grafické studio se velice dobře doplňuje s osobitým a profesionálním produkčním oddělením. Každý z našeho týmu, je odborník, kreativec a milujeme svoji práci v hudbě a marketingu. Jsme komunikativní, spolehliví, přátelští a velmi pracovití. Jsme tým a jako tým i pracujeme. Našim klientům přistupujeme individuálně a každý projekt vychází z osobní konzultace.

Tvorba webových stránek, grafika, plakáty

Grafický design – loga, manuály, časopisy, knihy, katalogy, brožury, výroční zprávy, firemní noviny, vizitky, plakáty, letáky, skládačky, bloky, velkoplošná reklama, grafické stěny, navigační systémy a vše na co si vzpomenete… Webdesign – tvorba a programování www stránek, webhosting, správa webu

Tisky – letáky, brožury, noviny, typizované i atypické formáty. Reklamní předměty – pro vaše potřeby navrhneme a dodáme klasické i atypické dárkové předměty.

Eventy – veletrhy a výstavy, reklamní kampaně, společenské akce, teambuildingy, pracovní setkání, konference, semináře